98QD5030G
Hisense 98" Class QD5030G Series Hi-QLED 4K Google TV
Vivid and authentic color
Maintain your competitive edge
Unlock the next level in gaming! 144Hz Game Mode Pro has a Variable Refresh Rate of 48Hz to 144Hz for a smooth, lag-free playing experience. This feature feels like an extra life, whether your game of choice is action, adventure, role-playing, multi-player or strategy.